"אני מחפש בחורה יפה, דגש על יפה." כך אמר לי בחור שניסיתי להכיר לו בחורה לשידוך. אני בעד אמרתי, למה לא ? רק שכבר פספסת.  היתה רק בחורה אחת יפה בעולם ואני כבר התחתנתי איתה אמרתי לו. תוך כדי שאני מנסה לרמוז לו שהיופי של אישתו (לעתיד) מתחיל מהמבט שלו עליה. ולא מהמראה שלה.

"תשמע זה רציני אני לא סתם אומר לך, אם היא לא תהייה יפה אני לא אתחבר אליה. אני כבר מכיר את עצמי, זה אמיתי" המשיך הבחור להקשות עלי.  אני מסכים איתך שמגיע לך הכי טוב אמרתי לו. אבל תרשה לי להסביר לך מדוע אתה מעמיד את ההחלטה החשובה ביותר בחייך ובחיי ילדיך... על יופי!!!/???

יופי הוא לא מראה העומד בפני עצמו. מראה היופי משתנה מחברה לחברה מאדם לאדם בהתאם למחשבות החיוביות (או השליליות) שאדם חושב על מראה כזה או אחר.

יופי הוא גם לא סך המתמטיקה של הפרצוף האומר אישה זו יפה ואישה זו לא יפה. יופי הוא תוצאה של המשמעות שאדם נותן למראה שראה. כך שלמעשה התרגום שאתה נותן למראה הוא העיקר, ולא המראה עצמו. 

אם פגשת במהלך חייך אישה עדינה טובת לב,  ודאי נרשם בעומק נפשך שאישה עם מראה כזה.  היא אישה שטוב לבעלה לחיות עימה. לכן כאשר תפגוש אישה בעלת מראה דומה, תקשר את תכונות הנפש הטובות אל אותה אישה. דבר שיגרום לך לרצות לפתח קשר עימה. 

דבר זה מלמד שלמעשה אתה מחפש אישה טובה, ולאו דווקא אישה יפה. לכן ככול שתיטיב לראות את תכונותיה הטובות (תלוי בך) כך תהייה גם יפה בעינייך, ואהבה בניכם תפרח.  
 
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים