שלום אלי אני בן 23 עד היום יצאתי רק 3 פעמים אני לחוץ מאד לפני כל דייט. כמה ימים לפני הדייט אין לי תיאבון, אין לי מצב רוח. בדייט עצמו אני מתקשה לדבר, רועד כל הזמן.  עברו חמישה חודשים מהדייט האחרון ואני מתקשה להמשיך לצאת שוב, מפחד מהסיטואציה, ולא יודע מה לעשות. אשמח לעזרתך.

שלום לך, ניכר כי הציור בראשך על הדייטים, אינו נכון. פגישה עם בחורה למטרת נישואין אמורה להיות פגישה נעימה ורגועה. ולא אירוע מלחיץ המפעיל את כל מנגנוני ההגנה הגופנים והנפשיים שלך.

אני מאמין שלא האירוע עצמו מלחיץ אותך, אלא שאלות שאתה שואל את עצמך, ואין לך כרגע תשובה עליהם. שאלות כגון כיצד הבחורה תקבל אותי? האם הקשר יתקדם ? הפחד שאגיד משהו לא נכון, וכדומה. זה לא משנה.
הגוף והנפש שלך מגיבים נכון מול "האיום" שהדמיון שלך מספר להם שאתה הולך לקראתו.

לכן הפתרון אינו פתרון חיצוני של לחימה ברעידות ובחוסר התיאבון. אלא בראיה נכונה וחיובית של הדייטים. התמודדות נכונה דווקא במישור המחשבתי תביא להצלחתך בדייטים ללא הפרעות ומכשולים מיותרים. אם תפעל שם נכון, אותות המצוקה ייעלמו מאליהן כלא היו, ולא יהיה לך כל צורך להתמודד עם התופעות שאתה מתמודד איתם היום.

עליך לרשום על דף את כל הדברים שאתה חושש מפניהם. לאחר מכן עליך לכתוב את הפתרונות שיש לך כנגדם. אם נפשך שבעה מתשובתך ורפא לה – מה טוב. אך אם עדיין אינך יודע מנוח, אני ממליץ לך לפנות אליי לקביעת שיחה. אני מאמין שכך תראה את הפגישות באור אחר, דבר שיביא בע"ה לכך שגם גופך יגיב ברוגע ובנעימות בדייטים, במהלך הקשר, ולאחר החתונה.
ברכה והצלחה   
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים