שלום אלי אני בן 27 יוצא לדייטים מגיל 21. אחד הדברים המפריעים לי בדייטים זה מדוע מקובל שהגבר הוא זה שצריך להגיע לצד השני, לשלם בדייט וכ"ו. אני מרגיש די פרייר עם העניין המתיש הזה. במצטבר זה עלה לי הרבה מאוד כסף, ובעצם למה הבנות מצפות שהבנים יהיו פריירים וישלמו עבורן? 

שלום לך: השאלה ששאלתי את עצמי כשקראתי את דברך היא מדוע גבר צריך להיפגש שש שנים ועדיין לא להתחתן? אם שאלה זו היתה נפתרת, גם השאלה שלך היתה באה על מקומה בשלום.

הרשה לי לשאול אותך שאלה. אם היה בא מלאך מהשמים ואומר לך שפלונית היא העתידה להיות אישתך! האם גם אז היית שואל מדוע אני צריך לשלם עליה? או שכבר לא היתה שאלה? אני מניח שהשאלה היתה נעלמת. מה שאומר שהשאלה שלך נובעת מהמחשבה שיש סיכוי סביר שפלונית שאתה נפגש איתה כנראה לא תהייה אישתך, ואם כך, מדוע עלי "לבזבז" עליה כספים, זמן, ונסיעות?

העניין הוא שהצד השני קולט את המסר הסמוי/גלוי הזה. כך כנראה הבחורה מרגישה שהיא לא מספיק חשובה בעינך, שאתה  אולי לא מספיק רוצה בה, שאתה כנראה לא נותן תקווה לקשר, או גרוע מזה שכך התנהגותך הכלכלית תימשך גם אחרי החתונה. דברים שוודאי גורמים לה לא לרצות בהמשך הקשר. 
הפתרון הוא לדעת שנתינה ללא כל חשבונות היא מהגורמים החשובים המשפיעים על בניית הזוגיות לפני ואחרי החתונה. (לצד שאר הגורמים הנוספים)  כך הצד השני ירגיש שהוא נפגש עם איש חסד נפלא שטוב לחיות לצידו. יהיה רצון להמשיך את הקשר, והטענה של "לא להיות פרייר" תתחלף בקשר טוב שיביא אותך לחתונתך בקרוב.
  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים