בתקופה האחרונה ערכתי סקר, בו ניסיתי להתחקות אחרי הרגלי קבלת ההצעות להכרויות בקרב גולשי אתר ביה"ס לזוגיות בואי כלה. שאחת

המשמעות החשובה של הסקר הזה היא השאלה עד כמה ההצעות שאנשים / נשים מקבלים הן הצעות רלוונטיות.

או במילים אחרות עד כמה אנחנו נשחקים מחיפוש אחרי הצד השני, הן במהלך הגלישה באתרי הכרויות באינטרנט, והן ביציאה לדייטים מיותרים ומפוספסים שלא מתאימים לנו מראש.

האם זו גזירה משמים ? 

האם אנו חייבים להיפגש עם אנשים שלא מתאימים לנו ? 

או לחילופין האם אנו חייבים להשחק מעבודת הסינון של אלו שלא מתאימים ? 
 
על מנת לענות לפחות על חלק מהשאלות העולות, ולסייע לציבור לצמצם ולחסוך את הדייטים המיותרים מצד אחד, ומצד שני לא לחסום את מי שיכל/ה  להיות בן / בת זוג המאושרים שלנו. אנסה לתת במאמר זה מספר כללים לבחירת בן / בת זוג באתרי הכרויות באינטרנט. ובכלל.

1 - אומנם רוב ההכרויות הן הכרויות דרך אתרי הכרויות 38%. שאלו הכרויות שעבודת הסינון נופלת עלינו, המשודכים. אולם אם נחבר את צורת ההכרויות בהן ישנו צד שלישי שעושה את עבודת הסינון הראשונית עבורנו. ובכך חוסך לנו את עבודת הסינון המיגעת המצויה באתרי הכרויות. אזי נחבר את ההכרויות ע"י חברים 23%, ואת ההכרויות ע"י שדכניות 20%. ובכך נגיע לתוצאה ש- 43% מההכרויות הינם הכרויות ע"י אדם שמכיר את המשודכים מראש, ועושה עבודת סינון כל שהיא עבורם עוד לפני שהחליפו מילה אחת בניהם.  לדעתי יש כאן חיסכון אמיתי של עבודת הסינון המצויה באתרי הכרויות. במיוחד עבור אלו המקבלים 30 - 20 מיילים להצעות הכרות עבורם.
אומנם לא תמיד עבודת הסינון של החברים או השדכניות כל כך מדוייקת, אבל היא בהחלט מורידה לנו את העומס הזה מהראש.

2 - במיוחד באתרי הכרויות באינטרנט, כאשר אני יודע מראש מה אני מחפש, הדבר יביא לסינון יעיל יותר, ולמציאה מהירה יותר של בן/ בת הזוג.
במקום זה חשוב לציין שמפני אופי החיפוש באתרי הכרויות באינטרנט. הטעות המצויה שאנשים נופלים בה היא שהם מחפשים ע"פ קריטריונים חיצוניים, ולא ע"פ הכרות אישית הבוחנת את אופי האדם, המידות ויראת השמים שלו. שאלו נושאים המקבלים תשומת לב יתרה כאשר ההכרות נעשית חבר/ה או שדכנית.  

3 - אדם המתעקש להיפגש דווקא עם אקדמאים/יות לדוגמא, משום שהגדרה זו לדעתו תניב לו אדם ברמה אישית ושכלית מעל הממוצע, למעשה עוסק בהכללה ובסטיגמות שאולי אינם נוגעים לאישיות הנמצאת מהצד השני של הכרטיס אותו הוא בוחן.  אולם לא כן הדבר בנוגע לרמה הדתית כאשר אנו השאלה היא אם הגבר לדוגמא למד בישיבה או לא.  
 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים