שלום אלי
בהמשך לסדנא המצויינת שהעברתה לפנויים ופנויות ובסופה הצעת לי לרכוש את הקורס האישי "לומדים להתחתן השנה" רציתי לשאול מה ההבדל בינך לבין תוכנית הליווי של אוריאל וינברגר מבית הספר לזוגיות הגפן לבין התוכנית שלך.
נראה ששניכם מעבירים אותם תכנים באותו פורמט, ואם כן השאלה היא האם ההבדל בינך לבין אוריאל וינברגר הוא רק במחיר, או שיש הבדל אמיתי במוצרים שאתם נותנים ?


שלום. . . . ראשית אומר כי אין דרכי לדבר על עבודתו של אדם כזה או אחר. אני עושה את מלאכתי, ואוריאל וינברגר עושה את מלאכתו. 
עלי לציין כמובן כי אוריאל וינברגר הוא איש מקצוע בתחום עם ניסיון עשיר, והוא עושה את מלאכתו נאמנה.  

מבחינה זו אנשים דומים מגיעים אלי ואל אוריאל וינברגר, אולם החיבור הוא באופן אישי. ישנם אנשים שאוהבים יותר את הסיגנון שלי ואת התכנים שלי, וישנם אנשים שאוהבים יותר את אוריאל וינברגר ואת התכנים שלו.  אין לי כל בעיה עם זה, ואתה יכול לבחור את המדריך האישי שאתה יותר מתחבר אליו.

יחד עם זאת הייתי אומר כי עבודתנו לא חופפת אלא משלימה אחת את השניה.
אני מלמד פנויים ופנויות את הצד המעשי של הפגישות, דהיינו תאכל'ס מה צריך לעשות על מנת כיצד להפגש נכון יותר, כיצד להתגבר על בעיות, כיצד ליצור שיחה נכונה יותר לפגישות המקשרת בין אנשים, וכ"ו.  פחות רעיונות, יותר עצות מעשיות כפי שנתן לראות במאמרם הרבים באתר. אוריאל וינברגר מצידו  שם את הדגש על לימוד בנושא  כיצד להתגבר על פחדים ועל חסמים רגשיים ועוד.  
בסופו של יום שנינו מובילים לאותו מקום - אל החופה שלך בע"ה בקרוב. 

אני מבין את ההתלבטות שלך. את העובדה שאתה רוצה להפגש באופן הנכון יותר, להמנע מטעויות מיותרות בקשר, ולהגיע עוד השנה בע"ה לחופתך. לכן אני רוצה להציע לך הצעה הוגנת  
רכוש עוד היום את ערכת קורס "לומדים להתחתן השנה" הכוללת
  • 15 שעות שיחה אישית איתי בשיחה פנים אל פנים / בטלפון או בסקייפ
  • 30 שעות וידאו של סדנאות שערכתי בנושאי מציאת זוגיות בדרך הנכונה
  • 3 חוברות קורס "הכרות מקדמת חתונה" ללימוד עצמי (180 עמודים)
  • כניסה חופשית לכל הסדנאות שהערוך בשנה הקרובה
  •  אפשרות להתקשר אליי שנה שלימה לשיחות התיעצות קצרות בנושאי הפגישות שלך
כל זאת אתה יכול לקבל כבר עכשיו, אך (וכאן ההפתעה הגדולה) אחרי שתקבל את כל החומרים הנ"ל (הוידאו, והחוברות, ושתי שיחות אישיות)
יש לך שבועים להחליט אם אתה רוצה את התוכנית או לא.

כלומר אתה יכול לחזור אליי אחרי שבועים ולומר לי שאת הלא רוצה להמשיך
ותקבל מיד את כל כספך בחזרה !

אני עושה זאת כי אני מבין שאתה אדם רציני הרוצה באמת להגיע לחופה שלך בשנה הקרובה ולא להמשיך לבזבז את הזמן כמו שנפגשת עד היום באופן לא מכוון ולא ממוקד.
ההתלבטות שלך מובנת וברורה לי, ולכן אני מוכן לחשוף בפניך את החומרים שלי, וכן לתת לך שתי שיחות אישיות, כך שיהיה לך את כל הזמן והידע להחליט אצל מי אתה רוצה ללמוד להפגש נכון יותר, ולא רק כהחלטה מרחוק.

אני מאחל לך כי תחליט את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך ע"פ מה שאתה

פרטים נוספים על תוכנית הליווי האישי לחתונה תוך פחות משנה בקישור זה


מומלץ לפתוח עכשיו   ! ! !בהצלחה רבה
אלי גרון
ביה"ס לזוגיות בואי כלה

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים