בדרך לחופה לא עוצרים בדייט
 
ארבע שיטות שיעזרו לכם לקבל את ההצעות הטובות ביותר והמהירות ביותר לדייטים הבאים שלכם.  אחד מתוך הדייטים הללו יוביל אתכם לחתונה.

שיווק עצמי: אין כמו לעשות לעצמך שיווק ויחסי ציבור. אם את/ה רוצה להכיר את המיועד/ת לך. עלייך להכיר כמה עשרות אנשים שיעזרו לך להגיע אליה.

אחת הדרכים האפקטיביות להיכרות היא הכנת רשימה של כ-20 אנשים שאתה מכיר טוב אך לא היית עמם בקשר שוטף בשלושת השנים האחרונות. מומלץ ליצור איתם קשר ולאחל להם חג שמח או להתעניין בשלומם מכל סיבה שהיא. יש מספיק חגים בישראל  ואירועים המספקים את ההזדמנות לעשות זאת: ראש השנה, פסח, סוכות ושבועות ועוד.

ברגע שמדברים עם חבר/ה אחרי זמן מה, בשלב מסוים נשאלת השאלה "מה חדש", "האם אתה בזוגיות"? זה הזמן הטוב ביותר להיות פתוח להצעות ולומר לחברכם שבמידה והוא מכיר מישהו פנוי עבורכם תשמחו להכירו.החברים שלנו מכירים אותנו טוב ולרוב ישדכו לנו מישהו שמתאים לנו, אנו סומכים עליהם והדייט שיצרו עבורנו הופך להיות קליל משום שיש בו חוליה מקשרת והיא החבר של שני בני הדייט.

להיעזר במארק צוקרברג: דרך נוספת היא לפרסם בפייסבוק תמונה הרלוונטית לחג מסוים או לבביים ולתייג את כל חברי הפייסבוק שלכם במשפט המיוחל: "חג שמח, שנזכה להתחתן עוד השנה".
החברים כבר יעשו את ה"עבודה" ויפרסמו פוסטים של איחולי הצלחה וחג שמח בחזרה, יתכן שמישהו מהם יציע לכם דייט עם חבר/ה שבדיוק מחפשים אהבה.

חבר מביא חבר: שיווק מפה לאוזן עובד יפה מאוד גם בתחום ההכרויות. במידה ויצאתם לדייט שלא הצליח לעלות אתכם על הדרך לחופה. זכרו כי כל אדם הנפגש איתכם. יכול לשמש כנציג של עשרות אנשים שאתם יכולים להפגש איתם, ובקלות יחסית. לכן  גם אם הפגישה לא הצליחה, ואפילו אם האדם היושב מולכם הוא ממש לא מה שאתם מחפשים. נהגו איתו בעדינות ובאדיבות. יחס אנושי לזולת פותח את הלב. לכן הדייט  יזכור אתכם לטובה, גם אחרי שתיפרדו.  מתוך כך תוכלו להעזר בו להכיר את האחד או האחת מתוך עשרות מכריו ואוהביו. שאם תציעו לו הצעות, סביר שגם תקבלו הצעות בחזרה.

במידה וגם הדייט השני לא צלח, עשו בדיוק אם מה שעשיתם בדייט הקודם. כך תחשפו לעוד מעגל של עשרות פוטנציאלים חדשים. ותקבלו הצעה שיכולה להוביל אתכם אל חתונתכם. האופציה הנגדית לעומת זאת, היא לשבת חודשים ארוכים בבית ולחכות שאיזה חבר/ה יחשוב עליכם ויציע לכם הצעה.

פתיחת כרטיס באתר הכרויות: אתרי הכרויות הם טרנד נפוץ בימינו, אתרי ההכרויות מכילים אנשים פוטנציאלים רבים, החוכמה היא לפעול באתרים הללו בצורה נבונה. בעת פתיחת הכרטיס באתר, מומלץ להצטלם במיוחד עבור האתר, לבנות- מומלץ להתאפר  ולהתכונן כמו שמתכוננים לדייט, לבנים-מומלץ ללבוש חולצה מכופתרת ומהודרת.  כתבו על עצמכם דברים חיוביים, עובדות אמיתיות אך חיוביות, אנשים מתחברים לסיפורי הצלחה, לא משנה מה אתם עושים בחיים, ספרו זאת בשיא הביטחון שתראו כמצליחנים בתחומכם


הטיפים באדיבות ד"ר דייט
אלי גרון- מנהל בית הספר לזוגיות "בואי כלה"

  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים