בדרך לחופה לא עוצרים בדייט
 
ארבע שיטות שיעזרו לכם לקבל את ההצעות הטובות ביותר והמהירות ביותר לדייטים הבאים שלכם.  אחד מתוך הדייטים הללו יוביל אתכם לחתונה.

שיווק עצמי: אין כמו לעשות לעצמך שיווק ויחסי ציבור. אם את/ה רוצה להכיר את המיועד/ת לך. עלייך להכיר כמה עשרות אנשים שיעזרו לך להגיע אליה.

אחת הדרכים האפקטיביות להיכרות היא הכנת רשימה של כ-20 אנשים שאתה מכיר טוב אך לא היית עמם בקשר שוטף בשלושת השנים האחרונות. מומלץ ליצור איתם קשר ולאחל להם חג שמח או להתעניין בשלומם מכל סיבה שהיא. יש מספיק חגים בישראל  ואירועים המספקים את ההזדמנות לעשות זאת: ראש השנה, פסח, סוכות ושבועות ועוד.

ברגע שמדברים עם חבר/ה אחרי זמן מה, בשלב מסוים נשאלת השאלה "מה חדש", "האם אתה בזוגיות"? זה הזמן הטוב ביותר להיות פתוח להצעות ולומר לחברכם שבמידה והוא מכיר מישהו פנוי עבורכם תשמחו להכירו.החברים שלנו מכירים אותנו טוב ולרוב ישדכו לנו מישהו שמתאים לנו, אנו סומכים עליהם והדייט שיצרו עבורנו הופך להיות קליל משום שיש בו חוליה מקשרת והיא החבר של שני בני הדייט.

בנימה אישית :  פעם כשהיית רווק ולא היה לי היכן להיות בחג ראשון של סוכות. התקשרתי לחבר ותיק שלי מזמן הישיבה, (שהיה כבר נשוי +) ואיחלתי לו חג שמח. דיברנו על הא ועד דה, וכעבור 5 דקות מסיום השיחה. הוא חזר אליי והזמין אותי לחג ראשון של סוכות. היה חג מוצלח במיוחד שהחזיר אותנו לחוויות המשותפות מזמן הישיבה. כך שהעצה הזו עוזרת לא רק בתחום הדייטים. 


להעזר במארק צוקרברג: להיות פעילים בפייסבוק, לשתף, לייצר חברים. וכן גם ליצור קשר עם אנישם שנראים לכם דרך פניה בפרטי. "מי שמבייש מתייבש" ומקסימום  "שרפתם" את עצמכם מול אדם שאם לא היתם פונים אליו, לא היה קורה כלום בכל מקרה. 
הדבר נכון שבעתים כאשר משתתפים בקבוצות פנויים פנויות. תזכרו אתם לא שם על מנת להתבייש, או לחכות לאביר על הסוס הלבן שיבוא להושיע אתכן.

חבר מביא חבר: שיווק מפה לאוזן עובד יפה מאוד גם בתחום ההכרויות. במידה ויצאתם לדייט שלא הצליח לעלות אתכם על הדרך לחופה. זכרו כי כל אדם הנפגש איתכם. יכול לשמש כנציג של עשרות אנשים שאתם יכולים להפגש איתם, ובקלות יחסית. לכן  גם אם הפגישה לא הצליחה, ואפילו אם האדם היושב מולכם הוא ממש לא מה שאתם מחפשים. נהגו איתו בעדינות ובאדיבות. יחס אנושי לזולת פותח את הלב. לכן הדייט  יזכור אתכם לטובה, גם אחרי שתיפרדו.  מתוך כך תוכלו להעזר בו להכיר את האחד או האחת מתוך עשרות מכריו ואוהביו. שאם לא תנתקו את הקשר, אלא תציעו לו הצעות, סביר שגם תקבלו הצעות בחזרה.

במידה וגם הקשר השני לא צלח, עשו בדיוק אם מה שעשיתם בדייט הקודם. כך תחשפו לעוד מעגל של עשרות פוטנציאלים חדשים. ותקבלו הצעה שיכולה להוביל אתכם אל חתונתכם. האופציה הנגדית לעומת זאת, היא לשבת חודשים ארוכים בבית ולחכות שאיזה חבר/ה יחשוב עליכם ויציע לכם הצעה.

פתיחת כרטיס באתר הכרויות : אתרי ההכרויות מכילים אנשים פוטנציאלים רבים, החוכמה היא לפעול באתרים הללו בצורה נבונה. במידה ונפעל בצורה לא נבונה, נגיע מהר מאוד לייאוש מאתרי ההכרויות, וההפסד כולו שלנו.

מומלץ להיות היוזמים באתר ההכרויות, ולא פסיבים. תמיד אנשים שנפנה אליהם יהיו יותר מתאימים מהאנשים שפונים אלינו. וכן מומלץ לפנות ל -5 במקביל בשבוע ולאחר מכן לבחור את המתים לדייט. כך אף פעם לא יהיו חסרות לנו הצעות, ולא ניפול לייאוש והפסקו מיותרות.

בעת פתיחת הכרטיס באתר, מומלץ לספר על עצמי בהרחבה עם גוון אישי, ולא רק דברים כללים על עצמי, שיכולים להתאים לעוד 1000 אנשים שכמותי.  וכמובן לספר את עצמי כסיפור הצלחה.בהצלחה
אלי גרון
יועץ זוגי, ומאמן אישי למציאת זוגיות

  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים