שלום אלי, אני יוצא עם בחורה והקשר טוב, הבעיה שהיא לא כל כך מוצאת חן בעיני. ככול שהעמקתי בנושא ראיתי שהסיבה היא מפני שאני משווה אותה כל הזמן לבחורות אחרות.  האם אני חסום רגשית, או שפשוט צריך לחפש בחורה אחרת ? (אני שואל כי זו לא פעם ראשונה שזה קורה לי)
 
שלום לך, ראשית אני מעריך את הכנות שלך, אתה אומר בפה מה שאחרים חושבים בסתר ליבם. ועל כך תבורך. לדעתי הגישה הבסיסית להצלחת הדייטים היא לראות את הטוב בצד השני. לא ניתן להתקדם לחתונה, או בכלל בקשר.  במידה ולא רואים את הטוב שבצד השני. מה שאומר  שאכן נקלעת למצב של חסימה רגשית שלא מאפשרת לך להתקדם.  אלא שהפתרון נתון לשיקול דעתך.

הבעיה בסוג ההשוואה שאתה מציין הוא שתמיד ההשוואה תהייה לרעת הבחורה שאתה יוצא איתה. אני יודע זאת בוודאות מפני שאתה מציין שהתוצאה היא, שהיא לא מוצאת חן בעינייך. כלומר הבעיה היא שהבחורה שלך יוצאת בהשוואה שלך תמיד כשידה על התחתונה. בהשוואה שלך היא יוצאת תמיד פחות יפה, פחות חכמה, פחות מוכשרת, וכ"ו. לכן לא פלא שהיא "לא כל כך מוצאת חן בעינייך."

היה ראוי שהייתי מבקש ממך להפסיק להשוות בין הבחורה לבחורות אחרות. שהייתי כותב לך שיש לדון באופן עניני באישיותה, במעשיה, בכישרונותיה, וכ"ו. ומתוך כך להחליט. אלא שכנראה הורגלת לכך משנים קדמוניות.  לכן אני מבקש ממך להשוות את היתרונות של הבחורה שלך מול בחורות אחרות. ולא את החסרונות (שאתה חושב) שיש בה

כך הערכה מצדך לבחורה שאיתך תגבר. היא תמיד תצא יותר...יותר...ויותר. ולכן היא גם יותר תמצא חן בעיניך, ואהבה בניכם תפרח. 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים