שלום אלי, שמי- ש' הולך לי די טוב בפגישות, אולי אפילו טוב מדי. אני עובר מהר ובהצלחה את השלבים הראשונים בדייטים. ואפילו סגרתי פעמים אירוסין. אלא שאז תוקף אותי מתח עצום שגורם לי  לפסול את הצד השני, והקשר נופל. מה לעשות שהלחץ של החלטת החתונה גדול עלי ?

שלום ש', זה שאתה עובר מהר את השלבים הראשונים בדייטים מלמד על אישיותך הטובה, ועל כך שרואים בך אדם חיובי שכדאי לבנות איתו את החיים. אולם המתח הנ"ל מלמד שישנו דבר מה "לא פתור" אצלך בהקשר של חתונה. כל עוד לא תתמודד עם חסימה זו ותספק לה תשובות המניחות את דעתך. המתח והלחץ ימשיכו ויתקפו, ככול שאפשרות החתונה תהפוך להיות ראלית יותר. ויום החתונה יתקרב.

הדבר מלמד כי הדמיון שלך בהקשר של חתונה והתמודדות עם החיים לא מספיק חיובי. ומימלא אינו מספק לך די כוחות נפש  על מנת להתגבר על כל הקשיים שבדרך.  מחשבות כמו : מחויבות, פרנסה, ילדים, זוגיות, מגורים, ועוד, טורדות את נפשך ואינם נותנות לך מנוח. אתה חש כי עול כבד הולך ומונח על כתפך, ככול שיום החתונה המאושר מדתפק על דלתיך.

הפתרון מונח  בבחינה מחודשת של אתגרי החתונה, והפתרונות שלהם.  רשום לעצמך על דף מה הם שלושת האתגרי החתונה הגדולים שלך. מה ניתן לעשות בנושא? האם בכוחך להתגבר עליהם? כיצד? אם לא מה הפתרון? ככול שתרבה לכתוב יותר טוב. מומלץ לעשות עבודה זאת עם מאמן אישי, או חבר נשוי עם ניסיון חיים עשיר. ככול שהתמונה תתבהר מערפל המחשבות, כך המתח והפחד מהלא נודע יפחתו. ואתה תראה חיים עם האישה אשר אהבת.


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים