שלום אלי, אני נפגשת עם בחור  4 חודשים ומאוד לחוצה מכך. הבחור מצפה שאענה לו בחיוב להצעת חתונה.  אני לא שם. הוא בחור נפלא אך במחשבה עליו כבעלי מפריע לי המראה והמקצוע שלו.  אני מרגישה שאני צריכה להתפשר, אך גם זה מאוד מפריע לי. מה לעשות?
 
שלום לך, ראשית אני נגד פשרות, קשר עם פשרות הוא קשר פחות חזק, פחות איכותי עם פחות אהבה. וזה ודאי לא מה שאת מחפשת. מצד שני בכל קשר שיהיה לך, תמיד תמצאי את עצמך "חייבת לעשות פשרה" פעם על המראה, פעם על המנטליות, פעם על ההשקפה, וכ"ו. שהרי אין מושלם בעולם הזה, וגם אנחנו לא מושלמים.  מה שאומר שגם אם תנתקי את הקשר עם הבחור הזה, סביר שתמצאי את עצמך עם אותה שאלה גם בבחור המתאים הבא, וגם עם הבחור המתאים שלאחריו.


פתרונות

  1. אל תחפשי מלכתחילה את האדם המתאים, אין אדם שיענה באופן מדוייק על רצונך. תחפשי את הקשר המתאים. היינו הקשר שניתן לבנות בו חיים משותפים טובים. אם בכך תתרכזי ולא בדמות הספציפית שאת מחפשת, תמצאי הרבה מעלות בבחור שלך. ותתחתני ללא פשרה. .
  2. ככול שתגבירי את ראיית הטוב שלך במה שאת מקבלת, כך. פחות יפריעו לך הדברים שמפריעים לך. זה נכון גם לגבי המקצוע והמראה. וגם לגבי הראייה הכללית שאת מקבלת הרבה יותר ממה שחסר לך.
  3. תגבירי את הערכה החיובית שלך כלפי הבחור במה שאפשר.
  4. תבדקי מדוע מפריעים לך הדברים שמפריעים לך. לפעמים סטיגמות כלליות על מקצוע או מראה, לא נכונות, או לא משקפות את הבחור שלך.  
מעבר לכך ניתן להרים טלפון ולשוחח בנושא 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים