שלום אלי, שמי סיגלית, אני בת  26 , כבר 5 שנים בדייטים אך ללא תוצאות. בעבר היו לי הרבה הצעות שקיבלתי מחברות, משפחה, וכ"ו. כיום זרם ההצעות דל, שלא לומר בקושי טפטוף. וגם אז זה לא מתאים. רציתי לשאול מה אפשר לעשות ? בעיקר מפני שאני סולדת מאתרי הכרויות, אין לי ניסיון טוב שם.


שלום סיגלית : ראשית אני מבין שבעבר הייתי באיזו מסגרת לימודית, הייתי מוקפת בהרבה חברות, ולכן גם שטף ההצעות היה בהתאם.  אם כך אז הייתי אומר באופן פשוט שעל מנת לחזור ולקבל שטף הצעות עליך לחדש את הקשר עם חברותיך הטובות מזמן הלימודים. אני בטוח שגם הנשואות שבהן ישמחו לקבל ממך טלפון של  "מה נשמע", או אירגון ערב חברות משותף.  או כל רעיון אחר שיעלה על ליבך. אני בטוח שבדרך זו תחזרי לקבל שטף הצעות. אם לא כמו פעם, אז לפחות יותר ממה שאת מקבלת היום.


אם שמת לב הפתרון שאני מציע לך הוא בדיוק הפוך מהדרך בה פעלת  עד היום. היינו :  עד היום לא יזמת על מנת לקבל את הצעות, אלא ההצעות זרמו אליך מאליהן באופן טבעי מתוך כך שהייתי בחברת בנות רבות בגילך. כעת כאשר מעגל הסובבים אותך כנראה קטן יותר, נדרש ממך להיות יותר פעילה ויוזמת על מנת לקבל הצעות.   הסתגרות באזור הנוחות כדוגמת  "אני סולדת מאתרי הכרויות" פועלת נגדך.  וניתן וצריך לשנות את החוויה שלך מאתרי הכרויות לחוויה טובה יותר ומעודדת.


הקציבי לך שעה  בשבוע בלבד. בה את גולשת באתרי הכרויות. מצד אחד שעה אחת בלבד תגרום לך לא לפספס את ההצעות שאת כן יכולה לקבל מאתר הכרויות. מצד שני שעה בשבוע תחסוך לך את מפכי הנפש והאכזבה משעות חיפוש רבות מיותרות ומבוזבזות, ותמנע ממך את התנפצות התקוות והייאוש שבה לאחריהן.


הרשמי ל 10 – 5 שדכניות שונות. אפשר לשלם דמי רישום סמליים, אך שימי לב שעיקר התשלום יהיה רק במקרה של חתונה.  גם אם לא קיבלת הצעות משדכנית מסוימת, אל תביישי להרים אליה טלפון פעם בחודש – חודשים. לאחל חג שמח ולשאול אם יש חדש עבורך.


הצטרפי לפעילויות שונות לאחר שעות העבודה. סדר יום של עבודה בית -  בית עבודה. לא גורם לך להכיר אנשים רבים יותר מאשר אלו שאת מכירה היום. רצוי שהפעילות תהייה בחברה בת גילך, מי יודע אולי משם יבואו ההצעות.


כל זאת על קצה הקצה, בעיקר עדיין לא נגענו :  מדוע את לא מצליחה למצוא את מבוקשך באתרי הכרויות, ובכלל.  מדוע הדייטים שלך שכבר יוצאים לפועל - נופלים ? על כך ארחיב לך במאמר הבא.



מומלץ - שתפ/י מאמר זה עם כל חבריך הזקוקים לו


לייעוץ מקדם חתונה 
אלי גרון
ביה"ס לזוגיות בואי כלה
02-5792540

 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים