אחת התופעות המענינות שאני נתקל בהם באתר בית הספר לזוגיות בואי כלה. היא התופעה שאני קורא לה : תופעת הגשם הראשון
כל שנה עם תחילת החורף, או ליתר דיוק עם תחילת עונת הגשמים והקור.
כאשר אני מביט בנתוני  האתר, על מנת להבין אילו מילות חיפוש אנשים הקלידו במנועי החיפוש והגיעו לאתר ביה"ס לזוגיות בואי כלה. אני מגלה שלל מילים כגון :
היכן להפגש בחורף
דייט בחורף
היכן דייט בחורף
מקומות בילוי בחורף
דייטים חורף
מקומות בילוי לחורף
רעיונות לדייטים בבית
פגישות בחורף
ועוד ועוד מילים מסוג זה שהוקלדו במנועי החיפוש.
תופעה זו מלמדת אותי על הקושי של רבים למצוא מקומות נוחים וחמים להפגש בחורף, לכן בצר להם פונים אל  "ד"ר גוגל" ושואלים לעצתו

לכן מפני כך החלטתי לכתוב את המאמר הזה, שאולי יתן כמה עצות ותובנות לאותם שמחפשים מקומות  טובים לדייטים בחורף.

כלל -1 : אל תדברו הרבה בטלפון לפני פגישה ראשונה, שיחת הטלפון הראשונה לפני הפגישה. היא פגישה שאין יודעים מי באמת נמצא מהצד השני של הקו. רק פגישה בלתי אמצעית תברר לכם אם אתם רוצים להמשיך להפגש עם אדם זה או לא. לכן עצתי במקרה שקבלתם את הטלפון של הצד השני שבחוץ יורדים גשמי ברכה. להתחיל לחפש פתרונות היכן להפגש, רק לא לשקוע בשיחות טלפון ארוכות לפני הפגישה הראשונה. מפני ששיחות אלו מונעות מכוח הדמיון. אך כאשר תפגשו תגלו את ההבדלים בין הדמיונות למציאות.

כלל - 2  :  אל תתן לצד השני להגיע בתחבורה ציבורית למרות שמדובר רק בפגישה ראשונה. עדיף לאסוף את הצד השני מהבית שלו עם רכב שלך או של ההורים או חברים וכדומה. יש בכך לא רק התחשבות בזולת, אלא (מתוך כך) תרומה אמיתית ומכרעת להתפתחות הרצון להמשיך את הקשר איתך ע"י הצד השני 

כלל - 3 : אל תפגשו באוטו. פגישה ברכב היא לא הפתרון, ודאי שלא לפגישה ראשונה. בהמשך הפגישות יכול להיות שבמקרים שאין ברירה אחרת הדבר יכול לבוא בחשבון . אך מי שחושב שפגישה היא רק העברת מלל לצד השני ותו לא, פספס את העיקר של בניית הקשר וזה הענקת הרגשה טובה לצד השני. שאצלי לפחות יכולה להתפתח דווקא אם אנו יושבים במסעדה טובה חמה ונעימה. ולא כאשר יושבים מקובצים מקור באיזה רכב למשך שעות.

כלל - 4 : אל תהסס לשבת בבתי מלון מפוארים. דווקא בליל חורף קר ומזג אויר סוער. הישיבה בלובי של בית מלון מפואר יכולה לתת אוירה טובה חמה ונעימה.  גם ההוצאה הכספית לא גבוה מדי  עבור כוסות התה החם ושתי פרוסות העוגה בהתחשב במה שמקבלים  - דייט בליל חורף גשום וסוער. כמו גם אורה טובה ושלווה המקדמת את הקשר. 

כלל  - 5 : לשבת במסעדה  - אומנם זו לא המצאה חדשה כאשר אנו מדברים על פגישות בין גבר לאישה.  אבל בהחלט פתרון טוב.
אולם יש עבודת ההכנה שצריך לעשות לפני
היינו : זה לא נעים או נוח להסתוובב בליל חורף גשום ורק אז להתחיל לחפש מסעדה כשרה. לכן כאן נדרשת עבודת הכנה מראש לדעת לאיזו מסעדה הולכים עוד בשלב שלפני שיחת הטלפון והתכנון המשותף לאן לצאת.
לכן טוב להכין מראש רשימת מסעדות כשרות ברדיוס הקרוב אליך, או לחילופין לפני הפגישה, ברדיוס הקרוב לביתה של הבחורה.

כלל - 6 : לסיום אכתוב כי דייט בבית לדעתי הוא לא פתרון טוב, ודאי לא כאשר מביאים את הדייט הביתה לפגישה ראשונה או אפילו לפגישה הרביעית. (אלא אם כן החלטת כבר להתחתן)  את השלב שמביאים את הדייט הביתה תשאירו לשלב שבו הקשר הופך להיות רציני.
זאת מלבד הטענה הכל כך נכונה שפרטיות כמו שצריך על מנת שהפגישה תזרום, לצד שמירה על דיני יייחוד - כנראה שלא תהיה לכם בבית. כמו גם התגובות שתשמעו מסביבה לאחר מכן, אם בקשתם זאת מבני הבית ואם לא.

הנקודה החורזת בכל אחת מהעצות לעיל היא - התחשבות בזולת
היינו : גם אם אתה מוכן לטייל בחוץ בקור של 10 מעלות. סביר שלצד השני זה קצת יפריע במקרה הטוב, ובמקרה הפחות טוב יגרום לו לחשוב שאין אתה אדם מתחשב, ואין אתה מספיק רגיש לצד השני.  מה שכמובן ישליך על המשך הקשר.

אך מאידך חשיבה יצירתית המראה על התחשבות ורגישות, תקנה לך נקודות זכות אצל השני שימשיך איתך רק אם תעשה לו חם בלב ובנשמה

אלי גרון
ביה"ס לזוגיות בואי כלה+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים