היכן נפגשים בחורף הזה
 
ב"ה יורדים עלינו גשמי ברכה, גם אבק הבחירות כבר שקע ומדינת ישראל חזרה לשיגרה. אולם נושא אחד נשאר עדיין בלי פתרון הנראה באופק לימי החורף הללו, והוא חוסר האפשרות להיפגש בקור הזה בגנים ובפרקים, שלא לומר בגשם. . .

ובכן : כבר כתבתי מאמר אחד העוסק בשאלת היכן ניתן להפגש בחורף בשם : 
מקומות לדייטים בחורף. הנותן עצות מעשיות היכן להיפגש כשבחוץ קר וסוער. אולם אחרי כל העצות  שטוב לצאת בחורף לקניון ממוזג, או לשבת בלובי מחומם של בית מלון על כוס תה חם, או לקבוע מראש להיפגש במסעדה מחוממת,  רק לא לצאת לדייט בחוץ בקור. . . .

אולם עדיין לא עניתי לשאלה כיצד לנצל באופן חיובי את החורף לקידום הקשר למציאת בן זוג או בת זוג. ? והגשם האחרון בהחלט הזכיר לי לעשות זאת.

הכלל הראשון אם רוצים להכיר בן זוג או בת זוג באמת, יש להכיר אותם במצבי החיים המעשיים.
זה יפה מאוד לחשוב על אהבה רומנטית, על בן / בת זוג אידאלים ההולכים לצידכם לאורך שדרה מלאה עצים ופרחים מרהיבים על שפת הים, בזמן השקיעה, בעונת האביב הנעימה, כשנעימות חלילים מתפזרים ברוח הקלה.

אך האמת היא שעל מנת להכיר היטב את המידות והאישיות  של בן או בת הזוג שלך, עדיף להיפגש בחורף ולבחון את האישיות שמולכם במצבי אמת ...

בחורף כשקר בחוץ קל יותר לראות אם בן הזוג או בת הזוג שלכם ניחנו במידת העצלות והפינוק המוגזם, או מידת הזריזות והנחישות. זאת למרות שישנו קושי מסוים אותו יש לעבור.

שאלו את עצמכם שאלות כמו   מה מניע אותם לפעולה, או מה מונע מהםלקיים את אותה הפעולה ?
היינו האם המטרה אליה הם רוצים להגיע היא הנותנת כוח להתגבר על המכשולים שבדרך, או הקושי להשיג את אותה המטרה הוא הקובע כי נשיג את המטרה בפעם אחרת בתנאים טובים יותר.  (זה גם מה שיקרה לכם איתם בחיים ! )  

הרי במקרה  הנוכחי הקושי לצאת מאזור הנוחות ולהיפגש במסעדה מחוממת. או בית מלון, זו אינדיקציה מצויינת לכך. רק שצריך לשים לב לרוח הנושבת עם בן / בת הזוג בשיחה שלפני הפגישה על מנת לקלוט זאת.

ב פגישה בחורף כשרוח קרירה מנשבת בחוץ בשעות הערב (לא דיברתי על סופה !) ניתן לאמוד באופן מדויק יותר את רמת ההשקעה בקשר של בן הזוג או בת הזוג שלכם. כלומר כמה אתם חשובים לו באמת.

אך לא רק זאת.   האינדיקציה היותר חשובה לדעתי היא לדעת אם בן הזוג או בת הזוג שלכם חושבים עליכם ומתחשבים בכם.
האם יתנו לכם לחכות בחוץ בקור, או שיקבעו איתכם במקום סגור,
האם ישאלו אתכם כיצד אתם מגיעים לפגישה, או רק יקבעו איתכם כאילו שמדובר באמצע הקיץ.  
אם בן / בת הזוג שלכם מגיעים עם רכב, האם יציעו לאסוף אתכם.
אם אתם נפגשים ברכב, האם ידאגו להגיע עם תרמוס וכוס תה חם עבורכם ?
וכנ"ל להתחשבות שלהם לדרך שלכם חזרה הביתה מהפגישה.

יכול להיות שהפרטים שאתם קוראים כעת במאמר זה לא יתאמו לפרטים שתפגשו בפגישות שלכם, זה לא משנה.
העיקר הוא העיקרון שחורף זה לא קושי. או בכלל כל קושי בפגישות ובחיים הוא לא קושי, אלא אמצעי נפלא שהבורא נתן לנו על מנת לברר את מה שצריך. במקרה שלנו כשמדובר ב הכרויות. הבירור שנעשה באמצעות גנרל חורף הוא מי  בן / בת הזוג שלנו באמת.


עכשיו לאחר שהסברתי את כל זאת אני מגיע לשאלה הגדולה באמת !
השאלה היא כיצד אנו מתנהגים במצבים אלו לבן הזוג או בת הזוג שלנו ? מה יבין בן הזוג או בת הזוג שלנו על ההתחשבות שלנו בצד שלו או שלה.
מה תיהיה ההתרשמות על טוב הלב שלנו, על ההשקעה בפגישות, על השאלה שהצד השני שואל/ת את עצמו/ה האם הוא / היא חשובים לנו באמת ? ? ?

סביר להניח כי כאשר ניישם בעצמנו את כל מה שכתבת לעיל שצריך לקלוט על התנהגות הצד השני. גם הצד השני יקלוט אותנו והדבר יתרום להתפתחות הקשר וקשירת הלבבות.
 הכותב לכם מחום הלב
אלי גרון
ביה"ס לזוגיות בואי כלה

  
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים