נתתי חלק מהקורס בחינם - וקבלתי תוצאה מדהימה (כצפוי)

בטיפ מספר - 9 מתוך - 12 כתבתי מאמר בשם "מה עדיף ? להתחתן מהר ולהתגרש מהר? או לברר היטב לפני החתונה ?" מאמר שדן בתופעת הימשכות הפגישות במשך חודשים ארוכים, ללא הכרעה לכאן או לכאן. אני טוען כי אפשר במהלך של זמן קצר מאוד לדעת מספיק על הצד השני על מנת לדעת אם להתחתן איתו או לא. מה שאומר שקשר שנמשך זמן רב, שלושה חודשים ומעלה,
מבלי לדעת אם החתונה באופק או לא (או מה המרחק לאופק) הוא קשר לא אידאלי, היינו קשר שיש משהו שמקרטע בו ובני הזוג נבוכים ומתברברים בתוך עצמם. אומנם צריך את  הזמן לברר, אך לשאלות: כמה זמן? ואיך מבררים?  אתייחס כבר בתוך המאמר.

כמובן הצלחתי להקים עלי את מורת רוחם של חלק מהקוראים והקוראות (וחלק הסכימו איתי מאוד) כפי שניתן לקרוא בתגובות למאמר. (הלינק למטה)

כתבה לי "אחת בת 23" : סורי, אותי לא שיכנעת.. לא התייחסת למצבים בהם אחרי שלושה חודשים כן מגלים דברים חדשים על האדם שאולי בתקופת ההתאהבות שאורכת כשלושה חודשים-פשוט לא ראינו!!...

כתבתי לה חזרה : שלום לך - כנראה לא שכנעתי אותך משום שאת רוצה להיות בטוחה שאת בוחרת את הבעל הנכון ב- 100%. שזה נשמע טוב, אך לצערינו לא מציאותי. גם אחרי שנתים תגלי על בעלך דברים חדשים. את לא יכולה לחכות שנתיים עד שתתחתנו וגם אז לא תדעי הכל. יש דברים שיודעים רק אחרי הנישואין. לא מפני שמסתירים משהו, אלא מפני שכאשר חיים ביחד תמיד מגלים דברים חדשים. (הרי לא תשאלי בפגישות את הבחור אם הוא נוחר בלילה וכדומה)
פשוט צריך לחיות ולהתמודד.
אז איך בוחרים בעל : בוחרים באדם טוב, עם מידות טובות. עם כל השאר צריך להתמודד.
ולגבי מה שכתבת על שלושה חודשי התאהבות אני חושב שזו טעות. אך זה כבר לא לתשובה קצרה. אני ממליץ לך לרכוש את קורס הכרות מקדמת חתונה. שם אני מתייחס לכל הנושאים הללו בהרחבה.

ואז קבלתי את התגובה  הזאת :
עכשיו גילתי שאלה חדשה לבירורים !
דווקא על נחירות אפשר לברר.. אבל מה באמת אתה מציע לעשות אם הוא נוחר? לישון עם אטמי אוזניים? ואם עדיין שומעים רעשים? אמורים לעבור חדר?
תודה רבה !!

אז עניתי לה תשובה : שלום לך
אם אני כשדכן הייתי צריך להתייחס לכזו רמה של שאלות, השאלון שידוכים שלי היה מאוד ארוך והיה כולל שאלות כמו מאיזה צד אתה לוחץ על השופרפרת של המשחת שניים. כי כבר ראיתי זוג שהיה נוהג לריב כל בוקר על הדבר הזה.. . .
אלא שלא בוחרים או פוסלים בעל ע"פ הנחירות. גם אם בגיל 24 הוא לא נוחר, בגיל 45 את יכולה לצפות לשינויים.
לכן צריך לדאוג לבחור בעל עם מידות טובות, שאם הוא נוחר, אז הוא יעבור חדר על מנת לא להפריע לך וידאג ללכת למכון לחקר השינה (דרך קופ"ח), יש לבעיה זו פתרונות כמו לכל דבר. העיקר, לבחור בעל עם מידות טובות, שיתאים לך ושתהיה כימיה בניכם.
אני ממליץ לך מאוד לרכוש את קורס הכרות מקדמת חתונה. עשויות להיות לך הרבה הפתעות אחרי החתונה ולא מפני שלא תבררי טוב, אלא מפני שאי אפשר לעולם לכסות את כל הפרטים. אלא אם כן את חייה איתו מעל 60 שנה. וכמו במאמר, לא כדאי לך לעשות זאת לאורך הפגישות.

אבל התשובה שלי לא שכנעה אותה, והיא כתבה לי חזרה : ברור שלב טוב הכי חשוב. אבל לא ברור לי למה אתה ממליץ לי על הקורס. הרי גם לב טוב אפשר תמיד לרמות ולשקר בזה (לשחק). גם בירורים מאוד מוגבלים. אין לך אף פעם ביטחון שלא יעבדו עלייך, לא משנה כמה תלמד את הנושא. צריך פשוט להתפלל לא ליפול בפח ;)

כשראיתי את השאלה שלכאורה הגיונית. אך אני לחלוטין לא מסכים איתה, החלטתי לשנות (לה) כיוון חשיבה, ע"י כך שאשלח לה את הכמוס עימדי - היינו לשלוח לה חלק מפרק מקורס הכרות מקדמת חתונה -  בחינם ולראות מה היא תכתוב. אני לא צריך לציין כי מעולם לא פגשתי אותה ואין לי מושג מי הבחורה.  שלום לך : בקורס הכרות מקדמת חתונה. יש לי פרק שלם שאני מייחד לשאלה כיצד לזהות את האופי של הדייט שלי תוך זמן קצר, מבלי שמקדם ההתנהגות של הפגישות יסתיר ממני את האמת. לכן כתבתי לך שעל מנת לדעת זאת צריך ללמוד את קורס הכרות מקדמת חתונה, אך מפני שלא ראית את הקורס אין סיבה שתסכימי איתי. אני מוכן לעשות איתך עיסקה. תשלחי לי את המיל שלך דרך צור קשר באתר. אני אשלח לך בדוא"ל חלק מהפרק הנ"ל העונה לשאלה שלך.
בתמורה אני מבקש שתחזרי לדף זה ותכתבי בתגובות אם סיפקתי לך את התשובה לכך, או לא

וזאת התשובה שקבלתי באתר, כפי שהיא נכתבה ומופיעה בתגובות למאמר - 9

שלום,
אכן סיפקת לי את התשובה לכך.
כמובן שהתשובה אינה מלאה עדיין, כי כאמור נשלח אלי פרק חלקי.

אך עושה רושם רציני ויש הרבה בדבריך ! מעניין ביותר!! (גלגלתי וגלגלתי וגיליתי שכ"כ מהר קראתי הכל!).

אנשים, אני סקפטית לעיתים, אך אם יש לכם אחריות מלאה, בלי שום סיכון --- שווה לנסות! (מקסימום החזרת מוצר).
בהצלחה לכולנו בכל!


אז דווקא תגובה מבחורה שאומרת על עצמה שלעתים היא סקפטית וכנראה לא האמינה בכלל שהדבר אפשרי. אחרי שקראה מה שקראה, (שזה קמצוץ מקורס הכרות מקדמת חתונה) כותבת לי בתגובה באתר  באופן שכולם יראו:
"אכן ספקתי לי את התשובה. .  . .ועושה רושם רציני ויש הרבה בדבריך ! מעניין ביותר !!, וכו'. "  
לא נשארו לי עוד מילים לדבר על הקורס הנפלא הזה, שיגרום לך להתחתן עוד השנה.

חוץ מחתונה ( שזה העיקר) תקבל גם את עלות  X2 הקורס ויותר  חזרה . בבונסים שאני נותן לך לקראת החתונה

ואכן לא נותר לי אלא להגיד לך בהצלחה

ברכישת הקורס עכשיו בלינק זה .
 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

לייבסיטי - בניית אתרים